نویسنده: admin
نام دانشیار دانشگاه آزاد اسلامی مسجدسلیمان در لیست دانشمندان برتر جهان قرار گرفت

دانشیار گروه فیزیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجد‌سلیمان بر اساس گزارش دانشگاه استنفورد در فهرست دانشمندان برتر یک و دو درصد جهان قرار گرفت.

پیروزی نفت مسجدسلیمان در دیدار دوستانه برابر ملی حفاری

تیم نفت مسجدسلیمان در دیداری دوستانه برابر ملی حفاری به پیروزی یک بر صفر رسید.

سرنوشت نفت مسجدسلیمان باز هم به تعویق افتاد

جلسه تعیین تکلیف وضعیت باشگاه نفت مسجدسلیمان که قرار بود هفته گذشته در تهران برگزار شود به دلیل غیبت برخی اعضا لغو و به فردا موکول شد.

جزئیات تعطیلی ها و محدودیت های کرونایی در خوزستان

بنا بر اعلام ستاد ملی کرونا،محدودیت های جدید کرونایی در ۴۳ شهر قبلی و ۴۳ شهر جدید در تمامی کشور اعمال خواهد شد که شهرهای اهواز و مسجدسلیمان نیز شامل این محدودیت ها خواهند بود را اعلام کرد.

کشف ۸۰هزار عدد ماسک احتکار شده در مسجدسلیمان

فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان از  کشف ۸۰هزار عدد ماسک احتکار شده در شهرستان مسجدسلیمان خبر داد.

اقدامات پیشگیرانه در جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ادامه دارد.

سرپرست شهرداری مسجدسلیمان گفت:از همه شهروندان تقاضامندیم از حضور در آرامستانهای سطح شهر تا رفع خطر ویروس کرونا خودداری فرمایند، و با عوامل شهرداری، پلیس امنیت انتظامی و همه دستگاه های اجرایی همکاری لازم را به عمل آورند.

اصلاحیه تغییر میزان بودجه برای ساخت منازل زلزله زده مسجد سلیمان

استاندار خوزستان با اشاره به تأثیر تورم و بالا رفتن قیمت ها در روند هزینه ها گفت: با توجه به تورم موجود قرار شد تا اصلاحیه ای جهت تغییر میزان بودجه لازم برای ساخت منازل تنظیم گردد.

صاحبان مراسمات تشییع به مراجع قضایی معرفی خواهند شد

فرماندار مسجدسلیمان گفت: مردم باید از حضور در مراسمات، بازدیدهای خانوادگی و تجمعات خودداری کنند و برگزاری هرگونه مراسم تشییع و تجمعات ممنوع است و میزبانان مراسم به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

مردم برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا در خانه های خود بمانند/ الگوی انتقال کرونا خانوادگی شده است/ متاسفانه مردم هنوز متوجه وخامت اوضاع نشده اند/ در حال حاضر ۴۶ بیمار از سه شهر مسجدسلیمان، اندیکا و لالی در بیمارستان ۲۲ بهمن بستری هستند

دکتر شایسته شمی پور سرپرست شبکه بهداشت: با توجه به وضعیت حاد کووید۱۹ در مسجدسلیمان از همشهریان خواست برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا در خانه های خود بمانند

زاگرس خبر | پایگاه خبری تحلیلی