عناوین پیشنهادی
آرشیو کامل از دسته: مصاحبه

کشف ۸۰هزار عدد ماسک احتکار شده در مسجدسلیمان

فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان از  کشف ۸۰هزار عدد ماسک احتکار شده در شهرستان مسجدسلیمان خبر داد.

اقدامات پیشگیرانه در جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ادامه دارد.

سرپرست شهرداری مسجدسلیمان گفت:از همه شهروندان تقاضامندیم از حضور در آرامستانهای سطح شهر تا رفع خطر ویروس کرونا خودداری فرمایند، و با عوامل شهرداری، پلیس امنیت انتظامی و همه دستگاه های اجرایی همکاری لازم را به عمل آورند.

سلیمانی:‌ وضعیت نفت مسجدسلیمان بحرانی است/ برخی همشهریان ما سنگ اندازی می‌کنند تا تیم سقوط کند

معاون باشگاه نفت مسجد سلیمان توضیحاتی را در خصوص استعفا و قطع همکاری با این باشگاه ارائه کرد.

اخبار پیرامون تایید انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر صحت ندارد

عضو شورای شهر مسجدسلیمان:هنوز هیچ جلسه رسمی با حضور اعضای شورا برای تعیین هیئت رئیسه برگزار نشده و اخبار پیرامون انتخاب و تایید هیئت رئیسه شورا را که در شبکه های اجتماعی مطرح شده به هیچ عنوان صحت ندارد.

نانوایی‌های متخلف در مسجدسلیمان پلمب شدند

فرمانده انتظامي شهرستان مسجدسلیمان از پلمب 10 واحد نانوایی متخلف به علت نارضایتی مردم از نحوه خدمات رسانی و فروش غیر مجاز سهمیه آرد نانوایی خبر داد.

شجاعی: نتوانسته‌ایم قرارداد‌ بازیکنان جدید نفت را رسمی کنیم

سرپرست باشگاه نفت مسجدسلیمان با اشاره به قرارداد ها‌ی بالای بازیکنان و وضعیت نقل و انتقالات این تیم تصریح کرد: طی صحبتی که با سرمربی داشتیم او به این شرایط آگاه شد. از این رو با توجه به پیش بینی که از میزان بودجه خود داریم یارگیری می‌کنیم. امیدوارم مثل فصل قبل عملکرد خوبی داشته باشیم. فصل قبل هم همین مشکلات وجود داشت، ولی موفق بودیم. از این رو امسال هم بر همین باوریم تا با توجه به سقف مشخص باشگاه یارگیری کنیم. می‌دانیم نسبت به فصل قبل کارمان سخت‌تر است وسعی می‌کنیم ابتدا همان جایگاه فصل قبل را تکرار کرده و بعد در راه پیشرفت قدم برداریم.

به زودی اعضای هیئت مدیره نفت مسجدسلیمان مشخص خواهند شد

محمد پاکدل فرماندار مسجدسلیمان گفت:ماموریت اعضای هیئت مدیره باشگاه نفت از ۳۱ شهریور به پایان رسیده است وبه زودی اعضای جدید هیئت مدیره معرفی خواهند شد.

خدمت رسانی به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته ادامه دارد

محمدخسروی رئیس اداره بنیاد مسکن شهرستان اندیکاامروز در گفت وگوبا خبرنگار زاگرس خبر در اندیکا اظهار داشت:با پیگیری های انجام شده،استفاده از اعتبارات استانی و مساعدت های ویژه مدیرکل بنیاد مسکن استان خوزستان، بیش از ۶ روستا در این شهرستان زیر آسفالت گرم رفته است.وی گفت:از جمله روستاهایی که مسیر آن ها زیر پوشش آسفالت […]

پلمب ۸۰ واحد صنفی در مسجدسلیمان

فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان گفت: طی هماهنگی با مرجع قضائی تعداد ۸۰ واحد صنفی به علت عدم رعایت مصوبات ستاد کرونا، پلمب شدند.

پلمب۴۱ واحد صنفی در مسجد سلیمان

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مسجد سلیمان از پلمب ۴۱ واحد صنفی که به ابلاغیه تعطیلی اصناف غیر ضروری تمکین نکرده بودند خبر داد.

زاگرس خبر | پایگاه خبری تحلیلی