شما اینجا هستید
آخرین اخبار » پیام تبریک مهندس حمزه نجف‌پور عضو شورای شهر مسجدسلیمان به مناسبت روز خبرنگار

زاگرس خبر-بسمه تعالی

 

حق را بگو و در راه خدا از ملامت هیچ ملامت گری ، نهراس.

 

پیامبر اکرم (ص)

 

سالگرد شهادت جناب آقای محمود صارمی ، خبرنگار ایرنا در مزار شریف را تبریک و تسلیت عرض مینمایم .

 

گرامی میدارم یاد شهدایی که برای روشنگری و آگاهی بخشی در این حوزه تلاش کردند از جمله شهید جوان ، علی اکبر قاسم پور ، فرزند مسجدسلیمان ، از خبرنگاران دوران دفاع مقدس.

 

۱۷ مرداد ماه روز پاسداست قلم و گرامیداشت زحمات و تلاش های شبانه روزی عزیزان خبرنگار است که در عرصه اطلاع یابی ‌و اطلاع رسانی ، برای روایت حق و حقیقت در تکاپو هستند و با بازتاب واقع بینانه رویدادها و مسائل و دغدغه های مردم ، درصددند جامعه در مسیر توسعه و تعالی قرار گیرد.

 

خبرنگاران وجدان بیدار و چشم بینای جامعه اند ، حق گویی و مطالبه گری حق توسط آنان ، مجاهدتی عظیم است که باید قدردان آن باشیم و همه مسولین باید از نقد سازنده آن عزیزان استقبال کنند.

 

این روزها یکی از خبرنگاران پیشگام و زحمتکش شهر اولین ها ، جناب آقای صالحی ، در بستر بیماری هستند ، برایشان آرزوی سلامتی و شفای عاجل از خداوند منان خواستارم.

 

این روز را به تمامی تلاشگران و کنشگران و عزیزان عرصه خبر و رسانه به ویژه صاحبان قلم در شهر اولین ها ، تبریک گفته و امید است با استعانت از خداوند متعال ، در انجام رسالت خویش ، رفع و کاهش مشکلات جامعه و حرکت در مسیر رشد موفق و مؤید باشید.

 

حمزه نجف پور

عضو شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان

 

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

زاگرس خبر | پایگاه خبری تحلیلی