شما اینجا هستید
آخرین اخبار » جلسه هم اندیشی سرپرست فرمانداری با مدیران و مسئولان روابط عمومی های ادارات به مناسبت هفته دولت برگزار شد

 

به گزارش زاگرس خبر وبه نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان به مناسبت گرامیداشت هفته دولت اولین جلسه هم اندیشی سرپرست فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان با حضور جمعی از مدیران و مسئولان روابط عمومی های ادارات این شهرستان صبح امروز در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد .

 

در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین حیدر حجتی نیا سرپرست فرمانداری شهرستان ضمن گرامیداشت یاد وخاطر شهدای دولت شهیدان رجائی وباهنر اظهار داشت: مسجدسلیمان در ابعاد مختلفی دچار محرومیت است و زمانی که زیر ساخت های یک شهر آسیب ببیند در ساختار مدیریت و زیرمجموعه آن نیز اثر می گذارد و درحال حاضر یک نوع خمودگی و افسردگی در سطح شهر مشاهده می شود و برای رهایی از این وضعیت یک همت و تلاش مضاعف می خواهد و تا زمانی که این بی انگیزگی برطرف نشود کاری صورت نخواهد گرفت.

 

حیدر حجتی نیا با اشاره به نقش روابط عمومی ها در بیان دستاوردهای انقلاب و نهادها طی چهل سال، گفت: روابط عمومی ها با انعکاس صحیح اخبار علاوه بر نقش مهم توسعه محوری، زمینه آرامش و امید را در جامعه ترویج کنند.

 

حجتی نیا گفت: روابط عمومی ها چشم چراغ و زبان گویای دستگاه های اجرایی هستند و باید به انها توجه ویژه ای شود.

 

وی افزود: مدیران روابط عمومی یک وظیفه اصلی نسبت به دستگاه اجرایی خود دارند و آن نیز برجسته کردن خدمات اداره خود جهت افزایش حس انگیزه دربین مردم و همکاران خود است ضمن اینکه به عنوان یک شهروند اگر هرگونه انتقاد سازنده پیشنهاد و راه کار مناسب جهت پیشبرد اهداف مورد نظر در پیشرفت این شهر دارید به صورت نقد منصفانه و ارائه طرح و مقالات در ابعاد مختلف شهری در فضای مجازی به ما کمک کنید چرا که چهره خموده وافسرده این شهر مردم را به شدت آزار می دهد و نیاز به افزایش روحیه مثبت دارند.

 

حجتی نیا توضیح داد: فضای مجازی قابل کنترل نیست آمار واطلاعات غیر واقعی در این فضا منتشر می شود اما مدیران روابط عمومی می توانند به طور کارشناسی این فضا را کنترل و مدیریت کند و اطلاعات صحیح را در این فضا منتشر کنند.

 

سرپرست فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان  همچنین به تعامل بیشتر روابط عمومی ها و خبرنگاران تاکید کرد و گفت: هدف ما پیشرفت، ایجاد امنیت و رفاه یک جامعه است و تمامی دستگاه ها به دنبال ارائه خدمات مطلوب و در خور شهروندان هستند که لازم است تنها به مشکلات اشاره نشود و اقدامات و تلاش ها نیز انعکاس یابد.

 

حجتی نیا بیان داشت: پس از زلزله اعتبارات خوبی به این شهرستان تعلق گرفت که با همکاری همه مسئولین تلاش می کنیم این شهر را دوباره بسازیم.

 

سرپرست فرمانداری افزود: با توجه به اعتبارات تعلق گرفته بنیاد مسکن برای تعمیر و بازسازی منازل آسیب دیده اعتبارات را در غالب تسهیلات و کمک های بلاعوض در اختیار شهروندان قرار می دهد، اداره مسکن راه وشهرسازی نیز جهت جابه جایی منازلی که قابل بازسازی نیستند زمین مناسب در اختیار آسیب دیدگان قرار می دهد و به طور کلی صنوف مختلفی درگیر این کار می شوند و اشتغال خوبی در این شهر ایجاد می شود.

 

این مقام مسئول عنوان نمود: برای اینکه بتوانیم در شهر ایجاد انگیزه کنیم ابتدا از فضای کاری خودمان شروع کردیم در حال حاضر به طور شبانه روزی در این ساختمان فعالیت می کنیم سوئیت هایی را برای انتخابات در این فضا در نظر گرفتیم ۲۰۰ اصله نهال مرکبات در محوطه فرمانداری کاشتیم و ۵۰۰ اصله دیگر امروز کاشته می شود .

اگر انگیزه لازم در نسل جوان ایجاد کنیم این افراد در مسیر درست هدایت می شوند و با توجه به اینکه این شهر محروم است امید دارم با این اقدام اتفاقات خوبی در این شهرستان رخ خواهد دادو خیلی از کارها در مسجدسلیمان انجام می شود.

 

حیدر حجتی نیا در خصوص پروژه ها و اقدامات انجام شده تاکنون مطرح کرد: فرود گاه مسجدسلیمان تمام کارهای آن انجام شده باند فرودگاه از گذشته آماده بود و سالنی  که هوانیروز به عنوان سالن پرواز در اختیار فرودگاه قرار داده بود نیاز به بودجه برای تکمیل تجهیزات مورد نیاز آن بود.

 

وی ادامه داد: در این خصوص وزارت نفت وعده تامین اعتبار ۶ میلیارد تومان آن را داده بود ولی بنا به دلایلی زیر بار نرفت که برای تکمیل این پروژه استاندار مبلغی را از سازمان برنامه و بودجه تامین  و مابقی اعتبار را درحال پیگیری میباشد.

 

حجتی نیا در ارتباط با پیگیری مشکلات آبگرفتگی روستاهای تلخاب تاج الدین و پرنوشته خاطر نشان کرد: مسئولین سدگتوند جهت اطلاع رسانی از قبل تابلو نصب کرده بودند اما در ارتباط با این آبگیری اخیر چون پیش بینی آن ها این بود که میزان بارندگی ها گسترده است امکان داردمشکلاتی را برای این مناطق به وجود بیاورد و یک ماه آب را در تراز اسمی قرار بدهند و در همان وضعیت باقی بماند.

 

سرپرست فرمانداری اضافه کرد: از طریق وزارت نیرو پیگیری کردیم جلسه ای نیز با مدیران سد گتوند برگزار شد و مقرر گردید خسارت های موجود در این زمینه از جانب آن ها تعیین و پرداخت شود.

 

حیدر حجتی نیا در خصوص پیگیری مشکلات مربوط به تیم نفت افزود: با همکاری همه تلاش کردیم این تیم در لیگ بماند .

 

وی بیان کرد: پیگیر مشکلات تیم نفت هستیم چون حضور این تیم در شهرستان می تواند برای این شهر ارزش افزوده های زیادی داشته باشد.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

زاگرس خبر | پایگاه خبری تحلیلی