شما اینجا هستید
آخرین اخبار » سرتیم ما را در شهرخودمان بریدند نصیریان دوست: چه کسی تاوان اشتباهات داوری را می دهد

پایگاه خبری و تحلیلی زاگرس خبر :مدیرعامل نفت مسجد سلیمان معتقد است هر دو گل به ثمر رسیده توسط بازیکنان این تیم به اشتباه اعلام شده است.

دیدار دو تیم نفت مسجد سلیمان و فولاد خوزستان از هفته نهم لیگ برتر با تساوی بدون گل به خاتمه رسید تا همچنان تیم نفت مسجد سلیمان بدون باخت باقی بماند.

در پایان این دیدار مهران نصیریان دوست مدیرعامل این تیم طی گفتگویی با خبرنگار” ورزش سه ” ضمن ابراز گلایه از نپذیرفتن دو گل این تیم گفت: « واقعا ما دیگر نمی دانیم اعتراضمان را به کجا ببریم. به راحتی آب خوردن آقای کاظمی دو گل سالم ما را نپذیرفتند و سر تیم ما را در شهر خودمان بریدند و دیگر امان ما را بریدند. واقعا تا این حد بی رحمی علیه یک تیم را تا به حال از نزدیک ندیده بودم.»

وی درادامه افزود: « بازهم آقایان گلایه می کنند که چرا تماشاگران رفتارهای غیر معمول از خود نشان می دهند. وقتی دو گل سالم ما مردود اعلام می شود دیگر از هواداران چه انتظاری می توان داشت؟ شما خودتان باعث تحریک می شوید و در ادامه تیم مارا محروم می کنید و این دورازانصاف است.»

نصیریان دوست همچنین اظهار داشت: « ما خودمان به اندازه کافی از کمبود امکانات مالی گرفته تا نبود زمین تمرین و بسیاری دیگر از همین دست موانع رنج می بریم اما دیگر طاقت نداریم دو گل سالم ما را در زمین خودمان و در مقابل چشمان تماشاگرانمان به گواه کارشناسان به اشتباه مردود اعلام کنند و به همین خاطر از کمیته داوران و دپارتمان داوری استدعا می کنم در انتخاب داوران دقت بیشتری به خرج دهند خصوصا برای مسابقاتی که از حساسیت بیشتری نسبت به سایر بازی ها برخوردار هستند مثل همین دربی خوزستان که بین نفت مسجد و فولاد برگزار شد.»

وی درپایان تصریح کرد: « من دیگر نمی دانم باید چه بگویم جز اینکه از زحمات تمام کادر فنی و بازیکنان تیم تشکر کنم و به آنها می گویم همه شما ها برای ما حکم یک قهرمان را دارید.»

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

زاگرس خبر | پایگاه خبری تحلیلی