شما اینجا هستید
آخرین اخبار » ستاد مرکزی وستاد اصولگریان مستقل دکتر روحانی شهرستان مسجدسلیمان درگذشت مرد بزرگ دکترحمید کهرام را تسلیت گفت

به گزارش زاگرس خبر، ابراهیم صفرنژاد، رئیس ستاد مرکزی وستاد اصولگریان مستقل دکتر روحانی شهرستان مسجدسلیمان  در پیامی درگذشت دکترحمید کهرام ریس دفتر اسبق ریاست جمهوری در استان خوزستان را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون

آخرین برگ تقویم سال ۹۸ می رفت تا ورق بخورد و رخت رخوت زمستانی، جای خود را به سرزندگی بهاری دهد که خبر فقدان مردی از قبیله خادمان صدیق دیار خوزستان، ما را به سوگ نشاند.

دکتر حمید کهرام، یادگار سالهای ایثار و شهادت، مدافع حقوق مردم در خانه ملت و چهره برجسته عرصه دانشگاهی خوزستان، به دیار باقی شتافت.

ایران و بالاخص خوزستان، از عمر پربرکت او، ثمرات گران بهایی کسب کرده که امید است تمامی رنج قدم هایش و یکایک تپش های قلبش و کلمه کلمه ی جوهر قلمش، اسباب سعادت ابدی او در جوار رحمت حق باشد.

با کمال تاسف و تاثر خبر در گذشت نا بهنگام دکتر کهرام را دریافت نمودیم.ایشان مردی به معنای واقع کلمه مسلم و مصلح بود و در گذرگاه زمان حامی و پشتیبان بسیاری طیف ها و افراد بدون لحاظ حزب و جناح سیاسی بود .مردم و فعالان مسجدسلیمان هیچ گاه حمایت های بی دریغ این مرد خدوم به منطقه و استان را از یاد نخواهند برد.ستادهای مرکزی دکتر روحانی در مسجدسلیمان و ستاد اصولگرایان مستقل این ضایعه را به خانواده ایشان و فعالان سیاسی اجتماعی تسلیت گفته و از خداوند منان میخواهد ایشان را با برادر شهیدش در اخرت محشور نماید.

ابراهیم صفرنژاد، رئیس ستاد مرکزی وستاد اصولگریان مستقل دکتر روحانی شهرستان مسجدسلیمان

انتهای پیام

 

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

زاگرس خبر | پایگاه خبری تحلیلی