شما اینجا هستید
آخرین اخبار » بهمن یوسفی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان اهواز شد

به گزارش زاگرس خبر بهمن یوسفی در حکمی از سوی غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان به عنوان معاونت جدید هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اهواز منصوب شد. پیش از این عسکر مولائی کتکی سکاندار معاونت هماهنگی امور عمرانی فرماندار بود که به علت پایان ماموریت جای خود را به بهمن یوسفی داد.

فرماندار اهواز در این آیین ضمن تشکر و قدردانی از عسکرمولائی کتکی معاون سابق در این مدت، انتصاب بهمن یوسفی در این سمت را به وی تبریک گفت. عالمی نیسی در ادامه با اشاره به گستردگی حوزه عمرانی فرمانداری افزود: اکثر بحران ها در این حوزه پیگیری و مدیریت می شود که در این یکسال گذشته شهرستان اهواز بحران های زیادی را پشت سر گذاشت. وی ادامه داد: امید است بهمن یوسفی معاون جدید، با تجربه بالا و سابقه ۲ دوره در بخشداری اسماعیلیه اهواز و بخشداری مرکزی هفتگل بتواند این حوزه را مدیریت کند. معاون سابق هماهنگی امور عمرانی فرماندار اهواز نیز در این آیین به برگزاری جلسات شورای هماهنگی مدیریت بحران،کمیسیون ماده ۹۹، پیگیری و رفع مشکلات دانشجویان، ستاد بازآفرینی شهری، سیلاب سال گذشته و پیگیری مسایل و مشکلات حوزه عمرانی در این مدت اشاره کرد و گفت: با همکاری مجموعه فرمانداری، به رغم کمبود اعتبارات، این حوزه مدیریت، و بخش زیادی از مشکلات مردم در این مدت پیگیری و رفع شد. مولائی کتکی افزود: با همکاری بین بخشی در فرمانداری بخش زیادی از مشکلات رفع شد و فرماندار اهواز با سابقه و تجربه بالا، مشکلات و بحران های گذشته را به خوبی مدیریت کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار اهواز نیز در این آیین به اقدامات انجام شده در حوزه های مختلف در بخش اسماعیلیه اهواز اشاره کرد وگفت: در این مدت تمام توان در جهت توسعه و رفع مشکلات روستاها بویژه مناطق محروم بکار گرفته شد و طرح های خوبی در بخش های مختلف از جمله بهسازی و آسفالت معابر و خیابان ها،آب، برق،گاز و آموزش با همکاری مجموعه فرمانداری اجرا شد. یوسفی در پایان افزود: امید است در معاونت عمرانی فرمانداری نیز در راستای اهداف دولت و رفع مشکلات مردم بویژه مناطق حاشیه ای اهواز گام برداریم تا رضایتمندی شهروندان را به دنبال داشته باشد.

بهمن یوسفی دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم اجتماعی و پیش از این بخشدار بخش اسماعیلیه از توابع شهرستان اهواز و بخشدار بخش مرکزی شهرستان هفتکل را در کارنامه خود دارد

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

زاگرس خبر | پایگاه خبری تحلیلی