شما اینجا هستید
آخرین اخبار » ورزشکاران شایسته مسجدسلیمان در انتظار راهیابی به باشگاه نفت

به گزارش زاگرس خبر استاد عزیزقلی زمانپور در یادداشتی با عنوان به بررسی مشکلات ورزشی جوانان این شهرستان پرداخت.

جایگاه مهم و ویژه تاریخ ورزشی شهرستان مسجدسلیمان در تاریخ ورزشی کشور بر کسی پوشیده نیست و گواه این مهم، کسب افتخارات بزرگ ورزشی و شهره بودن مسجدسلیمان به شهر اولین‌ها به ویژه در رشته فوتبال و دیگر رشته‌های ورزشی چون گلف و چوگان وو در سطح کشور است. و ما باید در همه ی زمینه ها از همه ی استعداد هایمان ب نحو احسن استفاده نماییم.

امروز با بهره بردن از زحمات جوانان نسل‌های گذشته، بر خود وظیفه می‌دانیم که جایگاه و نقش شهرستان مسجدسلیمان را در تاریخ ورزشی این مرز و بوم با کمک نسل‌ جوان به نمایش و تثبیت برسانیم و این مهم همان برداشتن نگاهی قراردادی و مادی به آینده جوانان ورزشکار این شهرستان می‌باشدکه ما باید در زمینه های مختلف از همه ی استعداد هایمان ب نحو احسن استفاده نماییم و این خود نیازمند حمایت همه جانبه مسئولین شهرستانی و استانی از جوانان بومی است.

آنچه از نظر بزرگان ورزشی شهرستان برای آینده ورزش شهرستان چون سم است، گرفتن امید راهیابی جوانان بومی و مستعد به تیم محبوبشان نفت مسجدسلیمان است.

همدلی و تدبیری مشترک مابین مسئولین باشگاه نفت و مسئولین شهرستانی و استانی، مستلزم یک اراده مدیریتی در کنار مطالبه مردم برای تحقق آرمان بوم‌گرایی و جوانگرایی و در نهایت حل مشکلات باشگاه نفت مسجدسلیمان است و این مهم همان برداشتن نگاهی قراردادی و مادی به آینده جوانان ورزشکار این شهرستان می‌باشد.

البته که این سیاست و رویکرد بدین معنی نیست که در رسیدن به رده‌های بالای لیگ برتر غفلت کرده و به بهانه جوان‌گرایی و بومی‌گرایی جایگاه تیم را متزلزل کنیم، بلکه مقصود پیمودن پروسه جوان‌گرایی و بومی‌گرایی از میان واجدین شرایط درون شهرستانی است تا به فضل الهی به سوی این آرمان و تزریق امید به راه‌یابی در تیم و دیده شدن استعدادهای چندین دهه دیده نشده جوانان، گامهای بلند و موثری برداریم .

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

زاگرس خبر | پایگاه خبری تحلیلی