شما اینجا هستید
آخرین اخبار » سلیمانی:‌ وضعیت نفت مسجدسلیمان بحرانی است/ برخی همشهریان ما سنگ اندازی می‌کنند تا تیم سقوط کند

مصطفی سلیمانی در گفت‌وگو بازاگرس خبر،در خصوص کناره گیری از سمت معاون حقوقی و ورزشی باشگاه نفت مسجد سلیمان اظهار داشت:واقعا شرایط مهیا نیست و نمی‌توان کار کرد. مسابقات لیگ برتر در حال شروع شدن است و هنوز تکلیف مدیرعامل و همچنین مسائل مالی باشگاه مشخص نیست.

وی افزود: فوتبال این نیست که روز مسابقه وارد زمین شوید و بازی کنید. تیم باید تمرین کند و آماده بازی‌ها شود. نصف بازیکنان این تیم رفته‌اند. بازیکنان باید حداقل ۵۰ جلسه تمرین کنند تا به هماهنگی برای حضور در مسابقات برسند.

سلیمانی در مورد اینکه چه عاملی باعث کور شدن گره نفت مسجد سلیمان شده، گفت: متاسفانه برخی از همشهریان ما سنگ اندازی می‌کنند که تیم شکل نگیرد و طوری بسته شود که سقوط کند. کاری هم نمی‌توان کرد. باید واقعیت را قبول کنیم. من که نمی‌توانم در چهل جبهه بجنگم. وظیفه ما جذب بازیکن و جمع و جور کردن مسائل باشگاه بود. در همه مسائل نمی‌توانیم کار کنیم.

معاون مستعفی باشگاه نفت مسجد سلیمان در مورد اینکه مجتبی حسینی با تلاش او هدایت تیم را بر عهده گرفت اما حالا عطای کار را به لقایش بخشیده، عنوان کرد:‌بله او را من آوردم اما به هر قیمتی نمی‌شود با اعتبار آدم‌ها بازی کرد. او هم حق دارد. یک سری قول‌ها به او دادند اما باشگاه به تعهداتش عمل نکرد.

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود علیرضا ورناصری دیروز در تمرین تیم حاضر شده و آیا ممکن است تلاش‌‌های این نماینده مجلس، او و حسینی را متقاعد به بازگشت و ادامه کار کند، گفت: با او صحبتی نداشته‌ام و کسی هم من را متقاعد نکرده است. از دیروز تلفن همراهم خاموش بود اما فکر نمی‌کنم مجتبی حسینی دیروز به تمرین رفته باشد. او تصمیم به جدایی گرفته است. به هرحال اتفاقی است که افتاده و دیگر تمام شده، امکان بازگشت با این شرایط غیر ممکن است.

سلیمانی در مورد تلاش‌های ورناصری برای کسب مجوز فعالیت مدیران نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: بحث مجوز یک طرف است، بحث کار در فوتبال یک طرف دیگر، در فوتبال شما یک زمان طلایی دارید که باید بازیکن جذب کنید، مربی انتخاب کنید، بدنسازی داشته باشید و… من که عصای جادویی ندارم یک تنه تیم را موفق کنم. باید مسائل مالی شسته رفته باشد و شرایط تمرین تیم فراهم شود. جایی که نفاق باشد نمی‌توان موفق شد. شرایط تیم ما این است و همدلی وجود ندارد.

وی در مورد بدهی‌های باشگاه و پنجره بسته نقل و انتقالات که ممکن است دریافت مجوز حرفه‌ای برای شرکت در مسابقات لیگ برتر را دچار مشکل کند، گفت: بدهی‌های نفت مسجد سلیمان نسبت به باشگاه‌های دیگر آنچنانی نیست.

سلیمانی در مورد اینکه قطعا پرداخت بدهی‌ها با مشکلات عدیده‌ای روبرو خواهد بود چون به هر کدام از مدیران باشگاه گفته شود، می‌گویند مجوز فعالیت نداریم، عنوان کرد: متاسفانه عده‌ای از درون خود ما هستند، از مجموعه مدیران شهر و باشگاه که سنگ اندازی می‌کنند. دوست دارند این تیم شکل نگیرد. به قول حافظ از هر طرف که رفتم جز وحشتم نیفزود! از هر طرف بروید کار انجام نمی‌شود.

وی افزود: وزارت نفت اگر تیم نمی‌خواهد بیاید و آن را واگذار کند. مسابقه فوتبال که بخش دولتی نیست امروز و فردا کنیم مدیر جدید بیاید و کار انجام شود. باید بدنسازی کنید و برای مسابقات آماده شوید. همه این مسائل را باید یک نفر جمع و جور کند. ولی متاسفانه اراده‌ای برای حل مشکلات نیست. عادت داریم کار را بگاریم برای لحظه آخر، یعنی می‌خواهند همه مشکلات را یک روزه حل کنند؟ اینطور نمی‌شود. فوتبال سازوکار مشخص دارد. اینطور نیست که بگوییم مشکلات حل می‌شوند و وارد مسابقات می‌شویم.

معاون مستعفی نفت مسجد سلیمان تصریح کرد: باید تیم آماده مسابقات شود، بازیکن خوب جذب کنید، شرایط تمرین را فراهم کنید و همه چیز مشخص باشد. همه این موارد دست به دست هم می‌دهند تا یک تیم موفق داشته باشید. من با هر شرایطی نمی‌توانم کار کنم. بحث همشهری‌گری و عرق به مسجدسلیمان  به کنار، من هدفم این است که تیم موفق شود.

سلیمانی در مورد اینکه آیا مسئولان باشگاه تماسی برای بازگشت به کار با او داشتند، گفت:‌بله، صحبت کردیم. خیلی هم اصرار کردند که برگردم اما واقعا نمی‌توانم با این شرایط کار کنم. واقعا وضعیت بحرانی است.

انتهای پیام/

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

زاگرس خبر | پایگاه خبری تحلیلی