شما اینجا هستید
آخرین اخبار » آیین تودیع و معارفه رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مسجدسلیمان برگزار گردید

 

زاگرس خبر-در این مراسم با اهدا لوحی از طرف دکتر خدادادی از زحمات آقای شاپورباقری قدردانی و آقای حسین مولایی بعنوان رئیس جدید هلال احمر شهرستان مسجدسلیمان معرفی گردید.

با حضور آقای الباجی مشاوره مدیرعامل، رستم نعمت زاده معاونت عمران جمعیت هلال احمر استان خوزستان ،پرسنل و اعضاء شعبه،آئین تودیع و معارفه رئیس جمعیت هلال احمر مسجدسلیمان برگزار شد.

در ابتدا الباجی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات بی شائبه شاپور باقری رئیس اسبق جمعیت هلال احمر مسجدسلیمان اظهار داشت:هلال احمر به عنوان یک نهاد مهم و تاثیر گذار در راستای کمک رسانی در شرایط بحرانی و حساس دارای اهمیت و جایگاه مهمی می باشد که در کنار هم این امر بهتر محقق خواهد شد.

مشاور مدیرعامل هلال احمر خوزستان گفت: با توجه به تجارب و توان بالای عملیاتی آقای باقری
تصمیم اداره کل بر این شده تا از خدمات ایشان به عنوان رئیس اداره عملیات استان خوزستان استفاده نماییم.

الباجی در ادامه برای حسین مولایی رئیس جدید جمعیت هلال احمر مسجدسلیمان آرزوی موفقیت و سربلندی در ادامه کار خود اظهار نمود.

شاپور باقری ضمن تقدیر و قدردانی از کلیه مجموعه جمعیت هلال احمر مسجدسلیمان افزود: همه ی ما ها در کنار هم همچون یک خانواده برای پیشبرد اهداف جمعیت تلاش کردیم.

باقری ادامه داد: در این ۲۱ ماهی که توفیق خدمت رسانی به همشهریان خودم را در این مسند داشتم از کوچکترین تلاشی دریغ نکردم برای پیشرفت جمعیت مسجدسلیمان که الحمدالله با همکاری و کمک مسئولین توانستیم در امر ساخت،ساز و تعمیر پروژه ها نیمه کاره قدم بزرگی برداریم.

وی اذعان داشت: فاز اول پایگاه امدادونجات جاده ای عنبر که شامل خاک برداری زمین،دیوار و سقف آن تکمیل شد و همچنین پایگاه جاده ای سه راهی لالی هم بصورت کامل تعمییر و پارکینگ خودرویی هم ساخته شد.

باقری در ادامه به تعمییر و نوسازی اداره مرکزی اشاره نمود و افزود: انبار امدادی بی بیان هم جزء پروژه هایی بود که در این مدت تعمییر و بازسازی شد.

شاپور باقری با بیان اینکه تا کنون اردوگاه اضطراری شهرستان بلااستفاده و راکت بود توانستیم با همکاری و مساعدت نماینده در مجلس شورا اسلامی،مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان،عوامل استانداری،فرماندار،شهردار و شرکت نفت مسجدسلیمان کار دیوار کشی،نصب سوله امدادی،تعمییر ساختمان داخل و لوله کشی اردوگاه را انجام دهیم.

باقری همچنین به تعمییر و بازسازی سینما هلال احمرنمره یک اشاره داشت و اذعان داشت:سیستم صوتی،نورپردازی و سرمایشی سینما تکمیل شد.

در پایان حسین مولایی رئیس جدید جمعیت هلال احمر مسجدسلیمان ضمن تشکر و سپاسگزاری از زحمات شاپور باقری بیان داشت: از تمام توان پرسنل و اعضاء استفاده خواهیم کرد که بتوانیم در کنار هم یک مجموعه منسجم جهت پیشبرد اهداف این نهاد فعالیت کنیم و قدمی رو به جلو برداریم.

طی

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

زاگرس خبر | پایگاه خبری تحلیلی