به نام خدا

پایگاه خبری تحلیلی زاگرس خبر با هدف اطلاع رسانی صحیح و منصفانه توسط جمعی از جوانان فعال فرهنگی شهرستان مسجدسلیمان راه اندازی شده است. این پایگاه خبری در آبان سال ۱۳۹۳ افتتاح شد.

تیم رسانه ای زاگرس خبر از ابتدای فعالیت خود در این پایگاه خبری تلاش کرده است اطلاع رسانی شفاف و صحیح را مدّ نظر قرار داده و در چارچوب قانون به وظیفه خود در راستای اطلاع رسانی و گردش آزاد اطلاعات در شهرستان مسجدسلیمان عمل نماید.

زاگرس خبر  آمد تا رسانه ی همه مردم مسجدسلیمان باشد و ضمن پوشش و اطلاع رسانی خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، نسبت به بازتاب محرومیت ها و مطالبات به جا مانده مردم شهرستان  در بخش های مختلف و پاسخگویی مسئولان اقدام نماید.

این رسانه حرکت در مسیر عزت مندی ایران اسلامی و حفظ و حراست از آرمان های شهیدان، امام راحل و مقام معظم رهبری را وظیفه خود دانسته و در این راه از هیچ کوششی فرو گذار نخواهد بود.

جوانان فعال در زاگرس خبر  با بررسی و آسیب شناسی برخی از ضعف ها ومشکلات رسانه های شهرستان  به جای غلطیدن در اخبار حاشیه ای و تبدیل شدن به بلندگوی برخی صاحبان ثروت و قدرت، رسانه ای مستقل بوده که هدف آن کمک به گردش آزاد اطلاع رسانی و رساندن آخرین اخبار و تحلیل های صحیح و سریع  به مردم شریف شهرستان است.

از خداوند بزرگ می خواهیم در راه حرکت به سوی این اهداف یاری گر ما بوده و قلم های ما را از خطا و لغزش نگاه دارد.

 

مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی زاگرس خبر

 

از این که با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری می فرمایید سپاسگزاریم.


    زاگرس خبر | پایگاه خبری تحلیلی